Vabandame, antud lehekülg ei toeta Internet Explorerit. Soovitame kasutada mõnda teist veebilehitsejat.
26.05.2020

28. mail toimuva Industry 4.0 Praktikas virtuaalkonverentsi programmiga on liitunud veel põnevaid praktikuid:

Konverentsi ettekandeid saab järele vaadata: https://industry40.ee/#2020

Estanci tegevjuht Priit Haldma jagab oma ettevõtte kriisiolukorraga kohanemise kogemusi. Estanci kliendid on suured energia-, petrokeemia-, tselluloosi ja paberi-, merendus- ja kaevandusettevõtted üle maailma.

Flowit partner ja äriarendusjuht ning ITL-i juhatuse liige Juhan-Madis Pukk räägib, millised on digitaliseerimise trendid muutunud maailmapildis ja kuidas muuta oma tööprotsessid võimalikult kliendisõbralikuks. Eesti parim kasvustrateegia nõusataja Indrek Saul annab nõu, kuidas kriisist võita ning enda digitaliseerumise loo räägib teraapiliste naljade poolest tuntud näitleja Henrik Kalmet.

Konverentsi lõpetavad Prototroni konkursi finalistide esitlused ja autasustamine. Prototron rahastu on osalusvaba programm, milles osaledes on võimalik taotleda ja saada rahastust oma idee prototüübi tegemiseks. 2020. aasta kevad toob teieni juba 24. vooru, kus esitletakse mitmeid märgilise tähtsusega ideid, mis võivad olla homsed maailmamuutjad.

Kogu konverentsi programmiga on võimalik tutvuda sündmuse kodulehel. Osalemine toimub eelneva registreerimise alusel ja on tasuta. Osalemise kindlustamiseks palun täitke registreerumisvorm hiljemalt 27. mail.

Lugege värskelt ilmunud Industry 4.0 teemalisi artikleid konverentsi esinejatega TööstusEST kodulehelt.

Konverentsi peakorraldajad on EAS, TalTech, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ning Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit (ITL). Sündmuse partneriks on Flowit ja vastutavaks korraldajaks konverentsiagentuur Confent. Konverentsi korraldust aitab toetada Interreg DIGINNO projekt.