Vabandame, antud lehekülg ei toeta Internet Explorerit. Soovitame kasutada mõnda teist veebilehitsejat.
25.02.2021

Tehnopol viib läbi projekti 200 SME challenge, mis on mõeldud digitoodet või –teenust arendavatele SME-dele oma toote UX-i testimiseks, valideerimiseks ja arendamiseks koostöös disainitudengite ja disainimentoritega. Metodoloogiaks on 2-päevane disainsprint. Kandideerimistähtaeg 13. detsember.

Tehnopolil on 7 rahvusvahelise partneriga käsil projekt 200 SME Challenge, mis pakub digitoodet või -teenust arendavale ettevõttele tasuta võimalust oma toote/teenuse UX-i testida, valideerida ja parendada.

Hetkel otsitakse SME-sid, kes sooviksid projektis osaleda ja ennast koos oma digiväljakutsega üles annaksid. Projektis osalemine on ettevõtetele tasuta.

See on suurepärane võimalus enda arendatava toote/teenuse testimiseks ja edasiseks arenduseks koostöös tudengite ja disainiekspertidega.

• Kokku otsitakse programmi 8 ettevõtet
• Üritus toimub 25. ja 26. veebruaril 2020 Tallinnas (Tehnopoli linnakus Mustamäel)
• Ürituse keeleks on sõltuvalt valitud osalejatest kas eesti või inglise keel
• Tegevusi viivad läbi peamiselt üliõpilased ja noored teadlased, kes on pädevad teenuste kujundamise, kasutajakeskse disaini, tooteinnovatsiooni, turunduse ja graafilise disaini metoodika alal. Nad töötavad rühmades, et testida ning parandada osalevate ettevõtete esitatud toodete ja teenuste kvaliteeti.
• Lisaks tiimidele ja mentoritele osalevad UX Challenge’is Tehnopoli valitud lõppkasutajad, kelle ülesanne on testida tooteid ja ettepanekuid ning aidata kaasa innovatsiooniprotsessile.

Kandideerimistähtaeg 13. detsember 2020 (kandideerimiseks lae alla avaldus, täida ära ja saada kadi.villers@tehnopol.ee).

Lisaküsimuste korral võta samuti Kadi Villersiga ühendust, tel 52 08223.