Vabandame, antud lehekülg ei toeta Internet Explorerit. Soovitame kasutada mõnda teist veebilehitsejat.
17.04.2020

17. aprillil kell 11.00 toimub Tehnopoli ja KPMG veebiseminaride sarja "Kriisimurdja" kolmas seminar. Räägime sellest, kuidas olulisi äriprotsesse automatiseerida ning kui kiiresti see käib.

Äriprotsesside robootiline automatiseerimine (RPA) kiirendab äri, säästab ettevõtte raha ja vähendab kulusid ning valusid personali-, raamatupidamis- ja finants-, IT ning tootmisjuhtimisosakonnas.

RPA on küll tehniline vahend, kuid rakenduskulude, aja ja juurutamise raskuse poole pealt kordades vähem koormav kui klassikaline infosüsteemide arendus. Säästetud tööaeg võib olla kolossaalne. RPA on kiire ja tõhus viis oma ettevõtte konkurentsivõimet tõsta.

Äriprotsesside automatiseerimisest räägivad KPMG andmeteaduse tippkeskus Lighthouse juhtiv andmeteadlane Raul Nugis ja KPMG andmeteaduse tippkeskus Lighthouse andmeanalüütik Märt Bakler .

Üritustesari on tasuta, kuid vajalik on registreerimine.

“Kriisimurdja” on Tehnopoli ja KPMG koostöös valminud uus ja praktiline veebiseminaride sari, milles erinevad kriisikogemusest karastunud valdkonna eksperdid jagavad tasuta nõu ja mõtestavad lahti keskkonda, milles me kõik toimetame.