Vabandame, antud lehekülg ei toeta Internet Explorerit. Soovitame kasutada mõnda teist veebilehitsejat.
03.11.2020

Teisipäeval, 3. novembril kella 11.00-12.30 on veebi vahendusel võimalus kohtuda esindajatega Eesti saatkonnas Hollandis.

Eesti suursaadikute ja teiste esindajatega kohtumiste eesmärgiks on ettevõtte toodete/teenuste ja kliendisihtgruppide tutvustamine saadikule ja teistele Eesti esindajatele, et nad oskaks vajadusel nendest rääkida või sobivaid kliente kaasata, nendega tutvust luua.

3. novembril on võimalus kohtuda esindajatega Eesti saatkonnas Hollandis ja teiste esindajatega:
1) Mare Tropp – Eesti saatkond Haagis asejuht, tegeleb muuhulgas Eestis huvide esindamisega Hollandis äridiplomaatia valdkonnas
2) Nick van de Griendt, pikaajaline Eesti aukonsul Hollandis (alates 2009), kes on pidevalt vahendanud ettevõtete delegatsioone Eesti ja Hollandi vahel ning aidanud kaasa kahepoolsete ärikontaktide tekkimisele ja süvenemisele.
3) Peter Kentie, Eindhoven 365 (Eindhoveni linna turunduse ehk citymarketing eest vastutav organisatsioon) direktor, pikaajalise kogemusega turunduse valdkonnas. Muuhulgas nõustab Dutch Design Week läbiviimist ning lõi Eestile oma EST- brandingu.

Kui soovite enda ettevõtte tegemisi ja ootusi Hollandi turul neile tutvustada, siis palun andke endast märku ja me saadame teile kalendrikutse.

Kohtumistel saavad osaleda ITL-i ja IKT klastri ning alamklastrite liikmed.

Lisainfo: jana.silaskova@itl.ee