Vabandame, antud lehekülg ei toeta Internet Explorerit. Soovitame kasutada mõnda teist veebilehitsejat.
04.11.2020

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium kuulutas välja digiteenuste konkursi “Su(g”, millega tunnustatakse parimaid riiklikke digiteenuseid ja nende omanikke. Samuti tunnustatakse isikuauhinnaga kõige silmapaistvamat riikliku digiteenuse eestvedajat.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium annab jaanuaris toimuval pidulikul tänuüritusel välja digiteenuse eestvedaja auhinna.

Kutsume erasektori esindajaid üles tõstma esile partnereid avalikust sektorist ehk avaliku sektori silmapaistvamaid digiteenuste eestvedajaid, sest tõhusas koostöös ja innustavas ning professionaalses õhkkonnas sünnivad digiteenused, mis loovad väärtust nii Eesti inimesele kui pakuvad põnevaid väljakutseid arendajatele. Eesti riiklike digiteenuste eestvedajad, kelle pingutusi Eesti digiriigi edendamiseks näevad sageli üksnes vähesed, väärivad tunnustust.

Selleks, et leida ülesse neist kõige silmapaistvamad – seisnegu see töövõimes, hästi koordineeritud kliendisuhtluses, keeruliste projektide juhtimise oskuses või hoopis milleski muus selgelt eristuvas – ootame Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu liikmete abi!

Avalduste esitamine silmapaistvama Digiriigi esindaja leidmiseks on avatud 4. novembrini 2020.

Avaldus: https://bit.ly/Sulg-Eestvedaja
Konkursi üldinfo: http://bit.ly/Konkurss-Sulg-info

Hannele Aljaste, Riigi digiteenuste konkursi “Su(g” projektijuht