Vabandame, antud lehekülg ei toeta Internet Explorerit. Soovitame kasutada mõnda teist veebilehitsejat.

ITL Segakoor võttis osa järjekordsest rahvusvahelisest  koorifestivalist „ON STAGE in Lisbon 2017, mis toimus 15. -18. septembril 2017 Portugali pealinnas Lissabonis. ITL Segakoorile oli see juba neljas rahvusvaheline koorifestival. Eelnevalt on koor edukalt osalenud Itaalias Veneetsias, Hispaanias Calellas ja Austrias Bad Ischlis.

Festivalipäevade jooksul esines koor avalike lühikontsertidega mitmes erinevas paigas Lissaboni kesklinnas. Festivali tipphetkedeks kujunesid esinemised eraldi ja ühisesinemised koos festivalil osalenud teiste riikide kooridega kolmes erinevas suurejoonelises Lissaboni vanalinna kirikus rohkearvulise publiku ees. Ühisesinemisteks harjutati ja tehti ühine workshop Portugali maestro Myguel Santos E Castro juhendamisel.

Segakoori vankrit on koori alguspäevast alates jõudsalt ja õiget noodirada pidi vedanud dirigendid Paul Johannes Purga ja Rasmus Laks. Koori on hääleseadjana ja külalisdirigendina aidanud Gerli Aet Arras. Portugali festivali jaoks aitas Veljo Tormise rahvuslikele lugudele tantsusammud seada tunnustatud tantsupedagoog Märt Agu.